Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
24°C
14°C
PON.
23°C
16°C
Deli
4280

Vabljeni na strokovni posvet Vzgoja kot preventiva zasvojenosti

Vabljeni na strokovni posvet na temo Vzgoja kot preventiva zasvojenosti, ki bo potekal v torek, 14. maja 2019, od 9. ure dalje v veliki dvorani Mestne občine Nova Gorica. S strokovnim posvetom želi organizator Društvo »Projekt Človek« učiteljem, ostalim strokovnim delavcem ter širši javnosti, ki se dnevno srečuje z mladostniki, predstaviti določene "pasti odraščanja". Zavedajo se, da je vzgoja pomemben dejavnik, ki lahko prepreči razvoj zasvojenosti. Svoje delo in ugotovitve bodo predstavili priznani strokovnjaki s področja adiktologije in dela z mladimi.

Prijave na brezplačen strokovni posvet sprejemajo do 10. 5. 2019 preko spletnega obrazca https://forms.gle/mA2EYuXuwgfGj1z38. Strokovni posvet je v postopku verifikacije s strani SZS in je  organiziran v okviru projekta Mreža programov za mlade (Križišče), ki ga sofinancira Ministrstvo za zdravje RS.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi