Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
16°C | 28°C
sobota, 26.05.2018
15°C | 30°C
nedelja, 27.05.2018
15°C | 30°C
ponedeljek, 28.05.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Uprava za obrambo Postojna pripravlja ......


OBVESTILA

| |
03.04.2017      15:11
A A

Uprava za obrambo Postojna pripravlja seznanitev vojaških obveznikovDeli:
Uprava za obrambo Postojna obvešča, da bo v petek, 14. aprila 2017, med 9.00 in 13.30 v Šolskem centru v Novi Gorici potekala seznanitev vojaških obveznikov. Vpis vojaških obveznikov se izvede na podlagi podatkov uradne evidence o državljanih. Po vpisu v vojaško evidenco upravni organ, pristojen za obrambne zadeve, seznani vojaškega obveznika z dolžnostmi in pravicami. Ob seznanitvi se jim predstavi tudi ostale možnosti sodelovanja s Slovensko vojsko (zaposlitev, prostovoljno služenje vojaškega roka, šola za podčastnike in častnike, tabori, štipendiranje). Vsi vabljeni (naborniki) imajo tudi možnost ogleda opreme in oborožitve Slovenske vojske.

Na njihovi spletni strani www.postanivojak.si je objavljen javni natečaj za podelitev štipendije za poklicno delo v Slovenski vojski. Ministrstvo za obrambo Republike Slovenije objavlja javni natečaj za podelitev štipendije za častnike izobraževalnih programov pomorstva in prometa, strojništva, računalništva in informatike ter elektrotehnike  za poklicno delo v Slovenski vojski za šolsko leto 2017/2018.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.