Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
19°C
4°C
PET.
20°C
4°C
3027

Sočutna točka enkrat mesečno tudi v Šempetru

Slovensko društvo hospic si prizadeva z različnimi pristopi spreminjati odnos do minevanja in smrti kot tudi žalovanja v prid človekovega dostojanstva in sočutja. Vse, ki potrebujejo pogovor, podporo in dodatne informacije, povezane s procesom žalovanja, vabijo v "Sočutne točke". Društveni Območni odbor Severna Primorska obvešča, da je na našem območju vzpostavil dve taki točki, ki bosta delovali enkrat mesečno.

Vsak prvi torek v mesecu med 10. do 12. uro bo Sočutna točka v dnevnem centru v Šempetru pri Gorici, Cesta prekomorskih brigad 62a,
vsak drugi torek v mesecu med 10. do 12. uro pa v prostorih Sr(e)čne hiše na Tumovi 5 v Novi Gorici.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi