Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.02.2018

oblačno
Zvečer in ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo znova krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
3°C | 9°C
sreda, 21.02.2018
3°C | 9°C
četrtek, 22.02.2018
3°C | 6°C
petek, 23.02.2018
4°C | 5°C
sobota, 24.02.2018
5°C | 9°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 16h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
3°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Poziv k odstranjevanju vegetacije z vodnih ......


OBVESTILA

| |
20.12.2017      15:10
A A

Poziv k odstranjevanju vegetacije z vodnih zemljiščDeli:

Direkcija Republike Slovenije za vode kot upravljavec voda v Sloveniji ugotavlja, da se zaradi naravnih nesreč (vetroloma, poplav, žledoloma…), na vodnih zemljiščih nabirajo podrta in poškodovana drevesa in ostala vegetacija, ki ovira in zmanjšuje pretočnost strug vodotokov.

 

Na podlagi določil 100.člena Zakona o vodah direkcija poziva lastnike in druge uporabnike vodnih zemljišč, da se podrta drevesa, polomljena debla in vejevje odstrani, ter ne odlaga na brežine in meče v struge vodotokov, ker se tem dodatno poslabšuje stanje na vodah in vodni infrastrukturi ter povečuje ogroženost zaradi škodljivega delovanja voda.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.