Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C
1638

Poziv izobraževalnim organizacijam, društvom ter klubom - Sprejem mladih pri županu

Župan Občine Šempeter - Vrtojba, mag. Milan Turk, bo mlade, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na področju izobraževanja, kulture in umetnosti ter športa, sprejel v ponedeljek, 15. junija 2020, ob 14. uri. 

Prosimo, da predloge za sprejem pri županu dostavite najkasneje do ponedeljka, 8. junija 2020, na naslov Občina Šempeter - Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici, ali po elektronski pošti: ksenija.usaj@sempeter-vrtojba.si.

Ob imenu in priimku navedete tudi dosežek z obrazložitvijo (opisno v stavkih), poln naslov ter mentorja oz. trenerja, da jih lahko na sprejem uradno povabimo. Vabila za mentorje bomo, po prejemu predlogov, poslali na vaš naslov, predlaganim za sprejem pa na njihove domače naslove.

 

Kriteriji:

SREDNJE ŠOLE IN VISOKOŠOLSKE ORGANIZACIJE, DRUŠTVA IN KLUBI lahko predlagajo dijake, študente, oziroma člane društev do 29. leta starosti, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter - Vrtojba, ki so v šolskem letu 2019/20 dosegli:

-    1. mesto, 1. nagrado ali zlato priznanje na srednješolskih državnih tekmovanjih 

  • in/ali se drugače nadpovprečno udejstvovali v šoli

ali z dosežki na področju kulture, umetnosti, športa in drugo:

- na državnih tekmovanjih 1. – 3. mesto, zlato nagrado oz. priznanje ali 1. nagrado,

- na večjih mednarodnih tekmovanjih (svetovno, evropsko ali primerljivo) 1. – 5. mesto, nagrado ali posebno priznanje, 

- udeležbo na svetovnem tekmovanju,

- status kategoriziranega športnika pri OKS.

 

Še naprej vam želimo uspešno delo in mnogo odličnih rezultatov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi