Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
30°C
14°C
ČE.
30°C
16°C
Deli
5184

Posodobljen Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica v Stari Gori

Komunala Nova Gorica d.d. obvešča, da je zaživel posodobljen Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica v Stari Gori. Občani Mestne občine Nova Gorica ter občin Brda, Kanal, Miren-Kostanjevica, Šempeter-Vrtojba in Renče-Vogrsko imajo sedaj možnost na enem mestu brezplačno oddati vse vrste komunalnih odpadkov, vključno z nevarnimi odpadki iz gospodinjstev. V zbirnem centru je, skladno s cenikom, mogoče tudi oddati nekatere gradbene odpadke.

Center za ravnanje z odpadki Nova Gorica deluje na naslovu Ulica partizanske tehnike 6 v Stari Gori in je odprt vsak delovnik med 9. in 17. uro, ob sobotah med 8. in 13. uro.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi