Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
18°C
1°C
SOB.
10°C
0°C
4275

Poletni urnik Krajevnega urada Upravne enote Nova Gorica v Šempetru

Upravna enota Nova Gorica obvešča, da je zaradi letnega dopusta Krajevni urad v Šempetru zaprt od 10. do 21. julija 2017 in od 7. do 11. avgusta 2017. V tem času lahko vse urejate na Upravni enoti Nova Gorica, ki zagotavlja nemoteno izvajanje uradnih ur. Ob enem na novogoriški Upravni enoti prijazno vabijo tudi k uporabi elektronskih storitev ter spletne povezave na državnem portalu e-uprave, ki je preprost vodnik po upravnih in drugih postopkih v zvezi z vsemi upravnimi postopki, ki jih vodijo na upravnih enotah.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!