Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
15°C
JUTRI
32°C
15°C
5137

Obvestilo prejemnikom sredstev iz razpisov s področja družbenih dejavnosti: rok za oddajo končnih poročil je 30. 11. 2018

Prijavitelji na javne razpise v letu 2018 za sofinanciranje kulturnih in mladinskih programov in projektov, socialno-humanitarnih dejavnosti, programov športa in programov drugih društev s področja družbenih dejavnosti, iz proračuna občine Šempeter-Vrtojba so dolžni končno opisno in finančno poročilo o izvedbi programov v letu 2018 dostaviti najkasneje do 30. novembra 2018.  Poleg priloženega obrazca je potrebno dostaviti tudi dokazila o porabi sredstev.

Obrazci za oddajo poročil so na voljo na spletni strani občine v rubriki Postopki, vloge in obrazci.

Če prijavitelj ne odda poročila ali če je bila na podlagi nadzora ugotovljena nenamenska poraba sredstev, ne more kandidirati na razpisu v naslednjem letu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi