Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
10°C
-5°C
3423

Objavljen Javni razpis za sofinanciranje kulturnih in mladinskih programov in projektov, ki jih bo Občina Šempeter-Vrtojba sofinancirala v letu 2022

Obveščamo vas, da je Občina Šempeter-Vrtojba v sredo, 5. januarja 2022, objavila Javni razpis za sofinanciranje kulturnih in mladinskih programov in projektov, ki jih bo Občina Šempeter-Vrtojba sofinancirala v letu 2022 in bo odprt 5. februarja 2022.

Razpisna dokumentacija je od dneva objave dosegljiva na spletni strani Občine Šempeter-Vrtojba, www.sempeter-vrtojba.si v rubriki Razpisi, pozivi, naznanila in razglasiali pa jo zainteresirani lahko dvignejo v času uradnih ur v Glavni pisarni Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici.

Dodatne informacije v zvezi z razpisom se lahko dobijo na telefonski številki 05 335 16 22.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi