Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
7°C
-1°C
PON.
7°C
-1°C
1795

Objava seznama dimnikarskih družb in dimnikarjev v skladu z Zakonom o dimnikarskih storitvah

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za okolje in prostor objavilo seznam družb, ki bodo lahko izvajale dimnikarske storitve. Seznam, ki se bo tedensko dopolnjeval, najdete na TUKAJ.

S 1. januarjem letošnjega leta so začela veljati nova pravila na področju dimnikarskih storitev. Po novem namreč uporabniki sami izbirajo dimnikarja izmed tistih, ki so pridobili ustrezno dovoljenje ministrstva za okolje in prostor.  Uporabniki sedaj lahko s seznama izberejo dimnikarsko družbo, ki pri njih opravljala dimnikarske storitve. Svojo odločitev morajo sprejeti najkasneje do konca junija. Če tega ne bodo storili, se bo štelo, da so izbrali tistega izvajalca, ki je 31. decembra opravljal omenjene storitve na območju, na katerem se nahaja njegova mala kurilna naprava, pod pogojem, da je ta izvajalec pridobil dovoljenje za opravljanje dimnikarskih storitev. V primeru ne-izbire bo tako od 1. julija 2017 do 30. junija 2018 storitve opravljal dosedanji koncesionar.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij