Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka ......


OBVESTILA

| |
14.01.2014      10:33
1
A A

Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici - 1. fazaDeli:

Od ponedeljka, 13. januarja, je javno razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev občinskega podrobnega prostorskega načrta Mlake (Ledine) v Šempetru pri Gorici – 1. faza (v nadaljevanju spremembe in dopolnitve OPPN) ter okoljsko poročilo za načrt.

 

Dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN z okoljskim poročilom bo javno razgrnjen v prostorih Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici, ogled bo možen v času uradnih ur. Gradivo bo dostopno tudi na spletni strani občine: www.sempeter-vrtojba.si v rubriki razpisi, pozivi in naznanila/naznanila.


Razgrnitev bo trajala od vključno ponedeljka, 13. januarja, do vključno četrtka, 13. februarja 2014.


Javna obravnava dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN in okoljskega poročila bo potekala v četrtek, 6. februarja 2014, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba s pričetkom ob 17. uri.


Pripombe na razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN in na okoljsko poročilo lahko vsi zainteresirani ustno podajo na javni obravnavi, jih v času trajanja javne razgrnitve v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov obcina.sempeter-vrtojba.@siol.net.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Zanima Me.
Zanima Me. Se strinjam0 Se ne strinjam0
Kolikor sem bral priloge, bomo dobili ŠPAR (predvideno) enkrat decembra letos?

17.01.2014 ob 14:43:04 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
StranBodite prvi pri oddaji mnenja.