Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Humanitarna pomoč za socialno ogrožene ......


GASILCI IN ZAŠČITA, OBVESTILA

| |
09.11.2012      19:36
A A

Humanitarna pomoč za socialno ogrožene občane, ki so jih prizadele nedavne poplaveDeli:

Zadnje poplave v naši občini so prizadele številne občane tako v Šempetru kot v Vrtojbi. Socialna stiska nekaterih se je tako še povečala. Z veseljem smo zato sprejeli pobudo Območnega združenja Rdečega križa Nova Gorica, ki je ponudilo humanitarno pomoč tudi v naši občini.

Kot humanitarna organizacija, s poslanstvom nemudoma priskočiti na pomoč prizadetim, je Območno združenje Rdečega križa Nova Gorica pripravljeno pomagati vsem socialno ogroženim posameznikom in družinam, ki so bili prizadeti v letošnjih poplavah. Na spletnih straneh občine lahko najdete vlogo za pomoč. Izpolnjen obrazec pošljete na naslov: Rdeči križ Nova Gorica, Ulica tolminskih puntarjev 8, 5000 Nova Gorica. Vsaka posamezna vloga bo obravnavana individualno, za delitev sredstev pa bodo upoštevani kriteriji  Rdečega križa Slovenije.

Več informacij lahko dobite na Območnem združenju Rdečega križa Nova Gorica na tel. št. 05 338 49 00 ali po E-pošti ozrk.ng@siol.net.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.