Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
16°C
0°C
JUTRI
18°C
2°C
1443

Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika občine v Svetu zavoda Goriška lekarna Nova Gorica

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja je objavila Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu javnega zavoda Goriška lekarna Nova Gorica, ki si ga lahko ogledate TUKAJ.

Kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.

Komisija za mandatna vprašanja volitve in imenovanja bo obravnavala vse popolne predloge kandidatur kot opredeljeno v tem obvestilu, ki bodo posredovane in dostavljene na Komisijo za mandatna vprašanja volitve in imenovanja do vključno 18. septembra 2017.

Komisija za mandatna vprašanja volitve in imenovanja bo predloge obravnavala na seji komisije dne 19. septembra 2017 ob 16:30.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!