Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
8°C
4°C
PET.
6°C
5°C
3639

Povabilo k podaji predloga za imenovanje novega člana krajevnega odbora Vrtojba

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja objavlja povabilo k podaji predloga za imenovanje novega člana krajevnega odbora Vrtojba (v priponki). Mandat novo imenovanemu članu krajevnega odbora traja do izteka mandata aktualnemu Krajevnemu odboru Vrtojba.

Skladno s 100. členom Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.

Naprošamo Vas, da predlog kandidature, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi) posredujete po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si oz. oddate osebno na sedežu občinske uprave, da bo dostavljeno do vključno 18. september 2017 do 12. ure.

Komisija bo prejete predloge obravnavala na seji komisije dne 19. 9. 2017 ob 16.30.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij