Logo MojaObčina.si
JUTRI
15°C
11°C
SOB.
19°C
10°C
6038

Povabila Komisije za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in omenovanja objavlja štiri povabila k imenovanju članov in sicer: Povabilo k posredovanju predloga kandidature za pet (5) članov uredniškega javnega glasila Občine Šempeter - Vrtojba, Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika v Sosvet za zagotavljanje večje varnosti občanov Občine Šempeter - Vrtojba, Povabilo k posredovanju predloga kandidature za člana/članico Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Šempeter-Vrtojba in Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine Šempeter - Vrtojba v Svetu lokalnih skupnosti Centra za socialno delo Severna Primorska.

Predloge kandidatur posredujte komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi),

  • po pošti na naslov: Občina Šempeter - Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za KMVVI – Uredniški odbor/SOSVET/SPV/CSD«,
  • po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si (Zadeva: Za KMVVI – Uredniški odbor/SOSVET/SPV/CSD)
  • ali osebno na sedežu občinske uprave v poslovnem času,

 da bo dostavljeno do 20. januarja 2023 do 12. ure.

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja bo prejete predloge obravnavala na 2. seji komisije 23. 1. 2023 ob 16.30.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi