Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C
6360

Občina Šempeter-Vrtojba objavlja prosto uradniško delovno mesto OBČINSKI REDAR

Občina Šempeter-Vrtojba objavlja javni natečaj za prosto uradniško delovno mesto OBČINSKI REDAR v Medobčinski upravi občin Šempeter-Vrtojba, Renče-Vogrsko, Miren-Kostanjevica, Vipava in Ajdovščina. Razpis si lahko ogledate TUKAJ

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, ki jo pošlje v zaprti ovojnici najkasneje do 16.11.2016 na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom: "Javni natečaj občinski redar". Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: info@sempeter-vrtojba.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!