Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C
6360

Samo še do 2. junija možna oddaja pobud za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2021

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba opozarja, da je samo še do 2. junija čas za oddajo pobud podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2021 in vabi predlagatelje nagrad ali priznanj, ki je lahko vsak občan z bivališčem oziroma pravna oseba s sedežem na območju Občine Šempeter-Vrtojba, da predložijo predloge za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2021. Razpis si lahko ogledate TU.

Pobuda za podelitev priznanja se predloži na priloženem standardnem obrazcu.

Rok za oddajo pobud je do vključno 2. 6. 2021.


Priznanja bodo podeljena ob občinskem prazniku na slavnostni seji občinskega sveta.

Upoštevali bomo samo pobude, ki bodo oddane v razpisnem roku na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici s pripisom »POBUDA ZA PODELITEV NAGRAD in PRIZNANJ OBČINE ŠEMPETER–VRTOJBA V LETU 2021« s pripisom »NE ODPIRAJ!«.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi