Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
28°C
14°C
JUTRI
29°C
13°C

Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu lokalnih skupnosti Centra za socialno delo Severna Primorska

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja je objavila Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu lokalnih skupnosti Centra za socialno delo Severna Primorska. Poziv si lahko ogledate TUKAJ.


Predloge kandidatur posredujete komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo, po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja«, po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si ali osebno na sedežu občinske uprave v poslovnem času, do torka 11. 12. 2018.

Komisija bo prejete predloge obravnavala na 1. seji komisije dne, 12. 12. 2018 ob 16.30 v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi