Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
9°C
4°C
PET.
8°C
-2°C

Zaščitni ukrepi in kaj lahko sami naredimo, da se zaščitimo pred okužbo Covid-19

Število okuženih se po podatkih iz Covid sledilnika hitro povečuje tudi na našem območju, zato se na Občini Šempeter - Vrtojba skupaj z Ministrstvom za zdravje, Civilno zaščito Republike Slovenije, Upravo Republike Slovenije za zaščito in reševanje ter Rdečim križem Slovenije pridružujemo kampanji k skupnemu ukrepanju za zamejitev okužbe s SARS-CoV-2. V ta namen je bil pripravljen nabor informacij o možnih preventivnih ukrepih za omejitev širjenja tega virusa in bolezni covid -19:


Zaščitimo svoje zdravje in zdravje naših bližnjih z upoštevanjem vseh priporočil in ukrepov.

Če pri vas potrdijo okužbo z virusom SARS-CoV-2, je pomembno, da ostanete v izolaciji. To pomeni, da ne smete zapuščati doma, omejiti morate stike z ostalimi osebami in dosledno upoštevati priporočila za preprečevanje širjenja bolezni.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi