Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
21°C
11°C
JUTRI
27°C
11°C
Deli

Psihosocialna pomoč združenja Ozara

V času širjenja koronavirusa in razglasitve epidemije številni občutijo zaskrbljenost, tesnobo in strah. Še posebej ranljiva skupina v tem času so ljudje s težavami v duševnem zdravju. Nevladna humanitarna organizacija Ozara Slovenija izvaja v naši občini že več let program Pisarna za informiranje in svetovanje za ljudi s težavami v duševnem zdravju, njihove svojce in za ljudi v stiski. Ker se zavedajo, da trenutna situacija prinaša ogromno stisk ljudi, kar opažajo tudi s strani njihovih uporabnikov, so pripravljeni pomagati in prisluhniti tudi ostalim občanom, ki bi si želeli pogovora. 

 

V smeri prizadevanj za preprečevanje in obvladovanje širjenja okužb zaradi novega koronavirusa je izvajanje njihovih programov omejeno na psihosocialno pomoč in informiranje preko telefona in elektronske pošte. 

Pokličete jih lahko od ponedeljka do petka med 8. in 15. uro na telefonsko številko 051 621 241 ali pišete na elektronski naslov lidija.pregelj@ozara.org.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi