Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
6°C
-5°C
TOR.
7°C
-4°C

Od 5. 1. organizirano prostovoljno in brezplačno testiranje za prebivalce občin ožje Goriške

Zdravstveni dom Nova Gorica obvešča, da bo za prebivalce občin Brda, Kanal ob Soči, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko in Šempeter-Vrtojba množično, prostovoljno testiranje s hitrimi antigenskimi testi na prisotnost koronavirusa začel v torek, 5. januarja, na parkirišču pri sodišču ob Kidričevi ulici v Novi Gorici. Testiranje bodo v tem tednu izvajali od torka do petka, od 9. do 13. ure, prihodnji teden pa že od ponedeljka dalje. Na testiranje se ni potrebno predhodno naročiti. Zdravstveni dom prosi, da se prostovoljnega testiranja udeležijo samo zdravi posamezniki. V primeru kakršnihkoli znakov bolezni je potrebno predhodno posvetovanje z izbranim zdravnikom. Glede na izkušnjo s potekom testiranja v tem tednu bodo prilagodili testiranja v prihodnjem tednu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi