Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
-3°C

V Primorskem tehnološkem parku odprli prijave za drugo izvedbo programa 'Od ideje do uspešne prodaje'

Primorski tehnološki park obvešča, da so odprli prijave za drugo izvedbo programa 'Od ideje do uspešne prodaje'. Program je odlična priložnost za novonastala podjetja in podjetja v fazi ustanavljanja ter za podjetne posameznike in skupine s podjetniškimi projekti. Namenjen je vsem, ki želijo oblikovati produkte po meri kupca in postaviti učinkovit poslovni model ter si s tem zagotoviti znatno več možnosti za uspeh. Kar pomeni, da iščemo osebe, ki so pred kratkim ustanovile ali so v fazi ustanavljanja podjetja, oziroma kogarkoli, ki ima super podjetniško idejo in želi stopiti na podjetniško pot. Prijave sprejemajo do 17. februarja.

Več informacij najdete na: http://www.primorski-tp.si/inkubator.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!