Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
2°C | 20°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 24°C
petek, 28.09.2018
8°C | 28°C
sobota, 29.09.2018
14°C | 20°C
nedelja, 30.09.2018
7°C | 21°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

V Primorskem tehnološkem parku odprli ......


GOSPODARSTVO

| |
13.02.2017      16:10
A A

V Primorskem tehnološkem parku odprli prijave za drugo izvedbo programa 'Od ideje do uspešne prodaje'Deli:
Primorski tehnološki park obvešča, da so odprli prijave za drugo izvedbo programa 'Od ideje do uspešne prodaje'. Program je odlična priložnost za novonastala podjetja in podjetja v fazi ustanavljanja ter za podjetne posameznike in skupine s podjetniškimi projekti. Namenjen je vsem, ki želijo oblikovati produkte po meri kupca in postaviti učinkovit poslovni model ter si s tem zagotoviti znatno več možnosti za uspeh. Kar pomeni, da iščemo osebe, ki so pred kratkim ustanovile ali so v fazi ustanavljanja podjetja, oziroma kogarkoli, ki ima super podjetniško idejo in želi stopiti na podjetniško pot. Prijave sprejemajo do 17. februarja.

Več informacij najdete na: http://www.primorski-tp.si/inkubator.


Priloge:
PDF
Letak
81068_odidejedouspesneprodaje-letak.pdf (9,58 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.