Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Sonja Šinigoj, direktorica SAOP iz Šempetra ......


GOSPODARSTVO

| |
11.03.2016      7:30
A A

Sonja Šinigoj, direktorica SAOP iz Šempetra pri Gorici, nagrajenka GZS za leto 2015(Foto: arhiv GZS)
(Foto: arhiv GZS)
Deli:
V četrtek, 10. marca, je Gospodarska zbornica Slovenije že 48. podelila Nagrade za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke kot priznanje tistim gospodarstvenikom, ki že vrsto let uspešno vodijo svoja podjetja. Letos je slovenske gospodarske oskarje prejelo sedem vodilnih, dva sta iz velikih gospodarskih družb, trije iz srednjih in dva iz malih in mikro družb. Prihajajo pa iz 5 slovenskih regij in 5 dejavnosti. Med njimi je tudi Sonja Šinigoj, direktorica in soustanoviteljica SAOP iz Šempetra pri Gorici.

Podjetje SAOP, ki je bilo ustanovljeno leta 1990, Sonja Šinigoj vodi od leta 2009. Med prvimi so slovenskemu tržišču ponudili prilagojene poslovne informacijske rešitve za srednja in mala podjetja, danes pa njihova produkta iCenter in računovodski program miniMAX uporablja preko 6.000 podjetij in ustanov oz. preko 30.000 uporabnikov. "Podjetnik mora verjeti vase in v cilje, ki si jih je postavil," pravi Šinigojeva in dodaja: "Vedno smo investirali v napredne tehnološke rešitve. Trudimo se biti napredni, inovativni, predvsem pa pošteni in skrbni do kupca. Potrebne so nenehne investicije v razvoj kadrov in uporabo novih tehnoloških orodij." Družba SAOP je predvsem na domačem trgu v zadnjih treh letih uspela dosegati zavidljivo rast prodaje (14 odstotkov letno), ki ga je spremljala šestodstotna rast zaposlenih. Dodana vrednost se je vsako leto povečevala za petino, in je znašala nad 52.000 evrov na zaposlenega. Lani so vstopili tudi na turški trg. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.