Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 11.12.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, predvsem na jugovzhodu se bo ponekod oblačnost trgala. V vzhodnih krajih bo večinoma suho, drugod bodo padavine slabele in marsikje prehodno ponehale. Meja sneženja bo večinoma nad okoli 1800 m nad morjem. Pihal bo zmeren do močan južni do jugozahodni veter, ki se bo še nekoliko okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, ob morju do 16 °C.
2°C | 14°C
torek, 12.12.2017
12°C | 13°C
sreda, 13.12.2017
6°C | 8°C
četrtek, 14.12.2017
3°C | 7°C
petek, 15.12.2017
6°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 11.12.2017 ob 13h
Jugozahodnik bo v višjih legah presegal hitrost 100 km/h, ponekod po nižinah pa 70 km/h. Veter bo slabel jutri dopoldne.
2°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Podpisana pogodba za izvedbo del v okviru ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
08.11.2017      15:05
A A

Podpisana pogodba za izvedbo del v okviru rekonstrukcije Štandreške ceste v VrtojbiDeli:
V sredo, 8. novembra 2017, sta v Coroninijevem dvorcu župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, in direktor podjetja Ginex international d.o.o. iz Nove Gorice, Primož Ule, podpisala pogodbo za izvedbo del v okviru rekonstrukcije Štandreške ceste v Vrtojbi. Vrednost pogodbeno dogovorjenih storitev znaša 115.617,87 EUR z vključenim DDV. Dela bodo potekala skladno s terminskim načrtom projekta, obsegajo pa ureditev ceste in gradnjo novega pločnika. Na mestu trikrakega križišča bo izvedeno novo krožno križišče. Javna razsvetljava bo prestavljena na pločnik, deloma pa bodo elektro in telefonski vodi prestavljeni s stebrov pod zemljo, tako da bodo nekateri stebri odstranjeni. S tem bo zagotovljena večja prometna varnost za vse udeležence v prometu, poleg tega pa bo lepše izgledala tudi ulica sama.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.