Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

jasno
V notranjosti Slovenije bo oblačno. Občasno bo rosilo ali rahlo deževalo, nad okoli 700 m nad morjem pa rahlo snežilo. Ponoči se bodo rahle padavine umikale proti jugu, od severozahoda se bo pričelo jasniti. Na Primorskem bo delno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, v alpskih dolinah do -3, ob morju okoli 8 °C..
5°C | 15°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 13°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 13°C
torek, 21.11.2017
2°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Petek, 17.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Objavljeno novo javno povabilo za ......


GOSPODARSTVO

| |
02.08.2016      10:16
A A

Objavljeno novo javno povabilo za usposabljanje brezposelnih mladih na delovnem mestu pri delodajalcih iz vse SlovenijeDeli:
Zavoda RS za zaposlovanje OS Nova Gorica obvešča, da je objavljeno novo javno povabilo za usposabljanje brezposelnih mladih na delovnem mestu pri delodajalcih iz vse Slovenije. V usposabljanje na delovnem mestu, ki traja dva ali tri mesece, se lahko vključijo osebe, mlajše od 30 let, ki so najmanj 3 mesece prijavljene v evidenci zavoda za zaposlovanje.

Namen usposabljanja je, da brezposelni mladi, ki težje najdejo zaposlitev, pridobijo nova konkretna znanja in izkušnje in si tako izboljšajo svoje zaposlitvene možnosti. Delodajalci jih bodo bolje spoznali in usposobili za konkretno delo še pred sklenitvijo delovnega razmerja. Za udeležbo na usposabljanju jim Zavod za zaposlovanje mesečno povrne potne stroške in dodatek za aktivnost. Usposabljanje na delovnem mestu poteka brez delovnega razmerja pod vodstvom mentorja, ki ga zagotovi delodajalec.

Povabilo je odprto do porabe razpoložljivih sredstev, najdlje do 31. 5. 2017, do 13. ure.

Več o javnem povabilu najdete na http://www.ess.gov.si/delodajalci/financne_spodbude/usposabljanje/usposabljanje-na-delovnem-mestu-mladi


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.