Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
21°C
13°C
TOR.
18°C
12°C

GoStartup akademija Primorskega tehnološkega parka

GoStartup akademija, ki jo organizira Primorski tehnološki park, je šesttedenski program, kjer izkušeni podjetniki v vlogi predavateljev z udeleženci delijo najnovejše podjetniško znanje in izkušnje, ki delujejo v praksi. Vključenih bo 12 ustanoviteljev podjetij, ki bodo program v vrednosti 2.852€ obiskovali brezplačno. Prijave so odprte do 28. 9. 2022, delavnice pa bodo potekale v oktobru in novembru. Primorski tehnološki park na ta način podjetjem v zgodnji fazi razvoja omogoča, da z znanjem zaobidejo nepotrebne napake in hitreje rastejo. O tem govorijo tudi rezultati podjetij. V inkubatorju Primorskega tehnološkega parka namreč deluje tudi sedem podjetij, starih od 2 do 8 let, ki so lani skupaj ustvarila več kot 10 milijonov € celotnih prihodkov. Prvi korak do takšnih rezultatov je GoStartup akademija.


Komu je GoStartup akademija namenjena?

  • Ustanoviteljem perspektivnih podjetij, starih do 36 mesecev, neglede na branžo – s sedežem v zahodni Sloveniji.
  • Prijavijo se lahko ustanovitelji d.o.o., s.p., zavodov ali drugih oblik podjetij.
  • Startup ekipam, ki imajo razvit produkt ali storitev in so v fazi prvega  nastopa na trgu.

 

Kako bo potekala GoStartup akademija?

Program sestavljan 12 tri- do štiriurnih delavnic, ki bodo potekale dvakrat tedensko v popoldanskih urah, od  3. oktobra do 21. novembra 2021, v Primorskem tehnološkem parku v Vrtojbi. Udeleženci bodo prejeli tudi po 20 mentorskih ur s podjetnikom, ki jim bo svetoval pri razvoju podjetja. Upravičeni bodo do brezplačnega koriščenja coworking prostora v Primorskem tehnološkem parku za obdobje enega leta.


Informacije in prijava: https://www.primorski-tp.si/gostartup-akademija/

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi