Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Enotni spletni portal za podjetja in ......


GOSPODARSTVO

| |
31.07.2014      11:10
A A

Enotni spletni portal za podjetja in podjetnikeDeli:

Objavljen je nadgrajen enoten spletni portal za podjetja in podjetnike, ki nudi informacije glede pogojev za opravljanje dejavnosti, izvedbo elektronskih postopkov ter druge kakovostne in pregledne informacije glede na življenjske dogodke podjetja: Razmišljam, Začenjam, Poslujem Zapiram. Nadgrajeni portal prinaša tudi poslovni koledar, kjer bo podjetnik obveščen glede poročanja o svojem poslovanju. 

 

Portal se bo seveda še razvijal in nadgrajeval tudi v smeri priprave vodičev, ki bodo vodili h konkretnemu reševanju problemov in tudi priprave shematskih prikazov za boljšo preglednost (na primer pri podpori države). Portal je pomemben tudi kot enotna vstopna točka za tuje investitorje (Slovenian Business Point:  http://www.eugo.gov.si/). 

 

Predlagamo, da pregledate vsebino na: http://evem.gov.si/. V kolikor imate kakšnekoli vsebinske ideje za izboljšanje portala, predloge popravkov in dopolnitev, jih sporočite na e-naslov alenka.marovt@gov.si ali na evem@gov.si. Na ta način bodo informacije za uporabnike uporabne, točne in ažurne.
Povezave:evem.gov.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.