Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
-3°C

Dolgoročna brezobrestna investicijska posojila za mikro, mala in srednja podjetja

Javni sklad malega gospodarstva Goriške obvešča mikro, mala in srednja podjetja, da je v teku razpis za dolgoročna brezopbrestna investicijska posojila v višini 1.000.000 EUR. Prijavitelji morajo imeti sedež podjetja in investicijo na območju Mestne občine Nova Gorica, Občine Brda, Občine Kanal ob Soči, Občine Miren-Kostanjevica, Občine Renče-Vogrsko ali Občine Šempeter-Vrtojba. Aktualni rok za prijavo se izteče 10. marca 2017.

Več informacij o razpisu in razpisno dokumentacijo najdete na spletni strani: www.jsmg-goriska.com/razpisi ali na telefonski številki 05 335 01 73.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!