Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

pretežno jasno
Popoldne bo sončno, v vzhodni polovici Slovenije pa občasno zmerno do pretežno oblačno in povečini brez padavin. Ponekod bo zapihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 6, na Primorskem do 10 °C.
-2°C | 12°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 12°C
sreda, 24.01.2018
-2°C | 12°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 9°C
petek, 26.01.2018
5°C | 11°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Brezplačna delavnica Financiranje razvojnih ......


GOSPODARSTVO

| |
09.10.2013      20:50
A A

Brezplačna delavnica Financiranje razvojnih projektov mikro, malih in srednje velikih podjetij - predstavitev aktualnih razpisovDeli:

V sredo, 9. oktobra, je RRA Severne Primorske d.o.o. Nova Gorica skupaj z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo, Javno agencijo SPIRIT Slovenija in Občino Šempeter-Vrtojba organizirala brezplačno delavnico na temo »Financiranje razvojnih projektov mikro, malih in srednje velikih podjetij« - predstavitev aktualnih razpisov.

 

Na delavnici so sodelovali mag. Milan Turk, župan Občine Šempeter-Vrtojba, Črtomir Špacapan, direktor, RRA Severne Primorske d.o.o. Nova Gorica, mag. Bruno Mihelj, vodja Lokalnega podjetniškega centra, in Amelija Skomina, svetovalka iz  RRA Severne Primorske d.o.o. Nova Gorica ter gostujoči predavatelj mag. Simon Debenjak.

 

Program je obsegal uvodna nagovora župana Občine Šempeter-Vrtojba in direktorja RRA Severne Primorske,

predstavitev aktualnega razpisa Javnega sklada za malo gospodarstvo Goriške za brezobrestne kredite za kmetijska gospodarstva in mikro ter mala podjetja s praktičnimi primeri priprave vloge na ta razpis, predstavitev razpisov Slovenskega podjetniškega sklada za kredite s subvencionirano obrestno mero, razpisa za mikrokredite P7 ter aktualnih razpisov Ministrstva za kmetijstvo in okolje. Poleg tega je bil predstavljen tudi program razvoja podeželja za leta 2014 do 2020.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.