Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 21.09.2018
15°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
12°C | 25°C
torek, 24.09.2018
16°C | 22°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Trije goriški župani na Evropskem tednu regij ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
12.10.2017      15:06
A A

Trije goriški župani na Evropskem tednu regij in mestŽupani Milan Turk, Matej Arčon in Rodolfo Ziberna ter direktorica EZTS Sandra Sodini.
Župani Milan Turk, Matej Arčon in Rodolfo Ziberna ter direktorica EZTS Sandra Sodini.
Deli:
V sredo, 11., in v četrtek, 12. oktobra, se župan Milan Turk skupaj z županom Mestne občine Nova Gorica Matejem Arčonom, županom Občine Gorice Rodolfom Ziberno in direktorico EZTS GO Sandro Sodini mudi v Bruslju na Evropskem tednu regij in mest. Ta sicer štiridnevni dogodek, ki vsako leto poteka v Bruslju, uradnikom iz regionalnih in mestnih uprav, strokovnjakom ter akademikom omogoča izmenjavo dobrih praks, znanja in izkušenj na področju regionalnega in mestnega razvoja. Goriški župani in direktorica sodelujejo na delavnicah čezmejnega sodelovanja. Poleg tega na bilateralnih srečanjih s predstavniki Evropskega združenja za teritorialno sodelovanje ter Evropskega parlamenta iz Slovenije in Italije predstavljajo tukajšnje čezmejno sodelovanje, projekte treh občin v sklopu EZTS GO in načrte za naprej.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.