Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
10°C
-3°C
SRE.
6°C
-3°C

Objavljeno prosto delovno mesto Strokovni sodelavec VII/2-II za projekte

Občina Šempeter-Vrtojba objavlja prosto delovno mesto Strokovni sodelavec VII/2-II za projekte. Delovno mesto se razpisuje za delo na projektu LightingSolutions - Inovativne rešitve za energetsko učinkovito razsvetljavo javnih stavb, v okviru Programa sodelovanja Interreg V-A Italia-Slovenija 2014-2020. Z izbranim kandidatom bo sklenjeno delovno razmerje za določen čas, za čas izvajanja projekta. Delovni čas bo razporejen 24 ur tedensko.


Kandidati pošljejo pisne prijave z dokazili na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici, z označbo »zaposlitev Strokovni sodelavec VII/2-II za projekte« ali na elektronski naslov info@sempeter-vrtojba.si. Prijavo je mogoče poslati v osmih dneh od objave (do 1. 3. 2018).


Razpis si lahko ogledate TU.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!