Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
21°C
13°C
TOR.
18°C
12°C

Objava obvestila za projektiranje Trga Evrope

EZTS GO je objavil Javno obvestilo o oblikovanju seznama ponudnikov, ki bodo povabljeni v postopek s pogajanji, po 3. odstavku 3. člena zakona 120/2020 z naknadnimi spremembami in dopolnitvami za oddajo naročila za pripravo projektne dokumentacije za izvedbo, vodenje gradbišča in koordinacijo varnosti v fazi projektiranja in izvedbe del "Preureditev Trga Evrope v okviru kandidature Nove Gorice z Gorico za Evropsko prestolnico kulture 2025”.

 Povazava na obvestilo je objavljena na domači strani strani EZTS GO na naslovu www.euro-go.eu  ter na razdelku “Transparentna uprava / Razpisi in pogodbe / Akti naročnikov (organov in ustanov javne uprave) v italijanskem in slovenskem jeziku”: https://trasparenza.euro-go.eu/sl/bandi-di-gara-e-contratti/atti-delle-amministrazioni-aggiudicatrici-e-degli-enti-aggiudicatori-distintamente-ogni-procedura/elencotransalpina/

Razpisni postopek se v celoti izvede v elektronski obliki na elektronski platformi EZTS GO:  https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_gectgo

Rok za sprejem prijav za sodelovanje je 20. september 2022 do 17. ure.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi