Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 22.07.2018
16°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
14°C | 29°C
petek, 26.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

3. Savinjska regata v znamenju legendarnega ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
30.10.2017      8:51
A A

3. Savinjska regata v znamenju legendarnega skiperja Dušana PuhaDeli:

Jesen je čas jadralnih regat na Jadranu in tako se je letos odvila že 3. Savinjska regata. V času od 21. do 24. Oktobra 2017 je Jadralni klub Savinja organiziral regato na kateri je sodelovalo 10 jadrnic tipa B40 s posadkami iz Savinjske doline, od Luč do Žalca. Že tretjo ponovitev regate je zaznamovalo manj prijazno vreme in precej močan veter. A jadralsko znanje vseh ekip raste iz leta v leto, zato tudi težje razmere na morju niso ovira za dobro in varno regatanje. Nekaj dežja ni zmotilo pestrega družabnega življenja na pomolu marine Piškera na Kornatih. Na regatnem polju je z lučkimi jadralci blestel legendarni slovenski skiper Dušan Puh. Ekipa z imenom Viharniki je zmagala v vseh štirih plovih z veliko prednostjo pred drugo uvrščeno ekipo Biomasa s skiperjem Primožem Zvirom. Tretje mesto je zasedla ekipa JK Živaana iz Žalca, ki jo vodi skiper Vid Blagotinšek. Od četrtega mesta dalje so si sledili Lufterji (skiper Boštjan Podlesnik), Limonce (skiper Stanko Kolar), Sanjski (skiper Zoran Kerin), Babin team (skiper Milan Klemenčič), Bonaca (skiper Sašo Jeraj), Pohotni pastirji (skiper Primož Naglič) in kot deseti ekipa Odpisani (skiper Anton Grenko). Letos so med ekipami sodelovale tri ženske ekipe, ki so se v posebni kategoriji potegovale za pokal za najboljšo žensko ekipo. Zmagale so Limonce s skiperjem Stankom Kolarjem, sledila je ekipa Sanjski in Bonaca. 
Povezave:www.jks.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Rečica ob Savinji!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!