Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

DANES
19°C
5°C
JUTRI
17°C
13°C

1. šolski dan

V sredo, 1. septembra 2021, je bil za 18 otrok v Občini Rečica ob Savinji prav poseben dan – prvič so namreč tudi uradno prestopili prag Osnovne šole Rečica ob Savinji.

Prvošolce in njihove starše je pozdravil ravnatelj Peter Podgoršek, ki je novim učenkam in učencem zaželel, da se bodo v šoli prijetno počutili. Podžupan Ivan Kramer je prvi šolski dan opisal kot »dan, ko otroci prerastejo otroške kratke hlače«,  hkrati pa je izrazil prepričanje, da si bodo nabrali ogromno znanja za življenje. Prvošolce sta pozdravili tudi učiteljica Anka Starič in vzgojiteljica Karmen Kočevar, s podelitvijo priložnostnih daril, priznanj in diplom pa so postali čisto pravi šolarji.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi