Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

DANES
-2°C
-4°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
583

Oktober v Občini Rečica ob Savinji

S pomočjo organizatorjev različnih prireditev in osnovne šole so v Občini Rečica ob Savinji že pripravili letak prireditev za oktober 2017. Bogato dogajanje se začenja s sklopom prireditev ob nedeljskem Lenartovem sejmu, s pomočjo društev in posameznikov se pridružujejo akcijam Rožnate pletenine in Drobtinica, v goste prihajajo aforisti iz Slovenije, svoja dela bodo na ogled postavili otroci iz vrtcev,  spoznavali bomo pripomočke za gluhe in naglušne, se z mladostniki pogovarjali o mediaciji, organizirali ure pravljic in varstvo otrok … Tako se tudi v oktobru obeta pestro in zanimivo dogajanje, namenjeno različnim generacijam občank in občanov. Vabljeni, da se pridružite!

Vse podrobnosti o dogodkih pa v priloženem letaku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij