-2°C

Tina Vrhovnik državna prvakinja v kratkem krosu

Z državnega prvenstva v kratkem krosu se je ravenski Kolesarski klub vrnil obtežen s kar nekaj medaljami in z izredno lepimi uspehi.

Na Šumberku pri Domžalah so tamkajšnji organizatorji izpeljali izjemno dirko v hitri disciplini XCC, ki je postala stalnica svetovnega pokala.

Pet  tekmovalcev Kolesarskega kluba Ravne se je pomerilo z več kot 200 prijavljenimi tekmovalkami in tekmovalci iz Slovenije in tudi od drugod. Med U13 je na tretjem mestu niz uvrstitev na oder nadaljeval Kai Sirovina Dvornik, Klemen Mlinar je bil nedaleč za njim in sicer na 6. mestu. Tian Pečnik je končal svojo preizkušnjo na 5. mestu, Vid Okrogelnik pa na 11. mestu. Pri U19 je zmagala Tina Vrhovnik in osvojila naslov državne prvakinje.