Logo MojaObčina.si
JUTRI
1°C
-6°C
PON.
-1°C
-8°C

"Tilen Hudrap znova podira rekorde"

Ravenčan Tilen Hudrap je pred nekaj meseci kot prvi Slovenec v zgodovini nastopil na glavnem odru največjega in najznamenitejšega metal festivala na svetu, Wacken Open Air.

Legendarni slovenski bas kitarist je tako pred 83.000 fanatiki nastopil pred največjim občinstvom kadarkoli (kar velja tudi za Slovenijo nasploh, v katerikoli glasbeni zvrsti), prenos pa je potekal v živo in sta ga prenašali dve največji nemški televizijski postaji (ARD in Magenta Telekom ter preko spleta), kjer jih je spremljalo več kot enajst milijonov ljudi.

Dva posnetka (večni klasiki Princess of the Dawn in Balls to the Wall) si lahko ogledate v povezavah spodaj. Dan, zapisan v zgodovino!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi