Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 23°C
petek, 30.06.2017
13°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
ponedeljek, 03.07.2017
11°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državno prvenstvo mlajši dečki deklice


ŠPORT, DOGODKI

| |
27.07.2015      15:09
A A

Državno prvenstvo mlajši dečki deklice


Fužinarjevi mlajši dečki in deklice so na poletnem državnem prvenstvu na Ravnah osvojili ekipni naslov državnih podprvakov


Deli:

Na bazenu Mestnega kopališča na Ravnah je v soboto, 25. in v nedeljo, 26. julija potekalo poletno državno prvenstvo za mlajše dečke in deklice. Tekmovanja se je udeležilo 252 plavalcev iz 19-ih slovenskih klubov. Fužinarjeve barve je zastopalo 19 mlajših dečkov in deklic. Z ekipnim duhom ter odličnim plavanjem so si priplavali skupinski naslov državnega podprvaka.

 

Med starejšimi letniki se je najbolje odrezala Metka Remic, saj si je priplavala tri posamične naslove državne prvakinje (200 in 400m prosto ter 50m delfin), štirikrat je bila druga ter enkrat tretja. Posamični naslov državnega prvaka na 100m prsno si je med mlajšimi dečki priplaval Klemen Mager. Osvojil pa je še  tri druga in dve tretji mesti.

 

Uspešno so nastopili tudi plavalci mlajšega letnika. Nija Gerdej je naslov državne podprvakinje v mlajšem letniku osvojila kar trikrat, trikrat je bila tretja. Ožbej Knez je na stopničko državnega podprvaka stopil dvakrat, trikrat je bil tretji. Dve tretji mesti je osvojila Julija Merkač, Hana Sekuti pa eno.

 

Odlično sta se odrezali tudi štafeti mlajših dečkov in deklic. Štafeta v postavi Klemen Mager, Jan Kokot, Anže Koroš, Ožbej Knez je osvojila eno drugo ter eno tretje mesto. Naslov državnih prvakinj na 4 x 50m mešano je osvojila štafeta v postavi Taja Kokošinek, Nija Gerdej, Metka Remic, Julija Merkač, štafeta na 4 x 50m prosto (Metka Remic, Julija Valenter Zdovc, Julija Merkač, Taja Kokošinek) pa je bila druga.

Čestitamo vsem plavalkam in plavalcem ter tudi staršem, ki so tudi tokrat pokazali ekipni duh ter z dobrim plavanjem in še boljšim navijanjem prispevali k ekipnemu drugemu mestu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PK FUŽINAR RAVNE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PK FUŽINAR RAVNE
PK FUŽINAR RAVNE
NA GRADU 0006
Tel:041 727 339
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.