Logo MojaObčina.si
JUTRI
23°C
6°C
PON.
24°C
6°C
Oceni objavo

Poziv za prijavo škode po neurju z dežjem in vetrom 12. in 13. julija 2023

Občina Ravne na Koroškem poziva občanke in občane, ki so v dneh 12. in 13. julija 2023 utrpeli škodo zaradi močnega neurja z dežjem in vetrom, da to tudi prijavijo. Obrazce za prijavo ocene škode na kmetijskih zemljiščih in gozdovih, na stavbah, delne škode na stavbah in gradbeno – inženirskih objektih lahko oškodovanci dobijo v sprejemni pisarni občine Ravne na Koroškem oziroma na spletni strani občine Ravne na Koroškem (v pripetku tega sporočila).

Oškodovance vljudno prosimo za prijavo škode in hkrati opozarjamo, da morajo obrazce oddati najkasneje do ponedeljka, 14. avgusta 2023 do 10. ure, po pošti ali osebno na naslov Gačnikova pot 5, 2390 Ravne na Koroškem (sprejemna pisarna občine Ravne na Koroškem).

Za vse informacije pišite na e-naslov tjasa.laznik@ravne.si ali pokličite dr. Tjašo Laznik na (02) 82 16 012.

Oglejte si tudi