Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
13°C
JUTRI
20°C
5°C
Oceni objavo

Ohranitev naravnega življenjskega okolja

V želji, da bi zagotovili ohranitev naravnega življenjskega okolja vsem prostoživečim živalim, se tudi Lovske družine (LD) pridružijo vsako leto čistilni akciji.

Člani LD Strojna in LD Prežihovo so se podali po njihovem lovišču z namenom, da pospravijo iz naravnega okolja čim več »smeti«.

»Člani naše LD Strojna že več let sodelujemo v čistilnih akcijah v lokalnem okolju,« so sporočili in dodali: »Lovci smo redno v loviščih in nenehno spremljamo dogajanje v naravi, zato lahko pomembno sodelujemo pri prijavi divjih odlagališč.«

Lovci tudi sporočajo, da opažajo, da je nevestnega ravnanja in odlaganja smeti v naravo manj kot v preteklosti, kar jih zelo veseli. Pravijo, da so zagotovo zelo pomembna izobraževanje in predvsem vzgoja vseh generacij o posledicah nepravilno odloženih odpadkov. 

Vsem pa sporočajo: »Lovci skrbimo za naravo in si prizadevamo, da bi jo ohranili za rodove, ki prihajajo za nami.«

Pridružite se lovcem vsi in ohranimo lepo in čisto naravo.


Oglejte si tudi