Odlično atletska ekipa Društva paraplegikov Koroške

V petek 4.7.2014 je atletska ekipa Društvo paraplegikov Koroške v sestavi Mitja Breg, Branko Erjavec, Damjan Rek, Igor Kasnik in Sandi Rebernik zmagala na tekmi 4. kola lige v sončnem Mariboru ter tako v seštevku vseh kol osvojila odlično drugo mesto na 19. ekipnem tekmovanju Zveze paraplegikov Slovenije v atletiki.
V petek 4.7.2014 je atletska ekipa Društvo paraplegikov Koroške v sestavi Mitja Breg, Branko Erjavec, Damjan Rek, Igor Kasnik in Sandi Rebernik zmagala na tekmi 4. kola lige v sončnem Mariboru ter tako v seštevku vseh kol osvojila odlično drugo mesto na 19. ekipnem tekmovanju  Zveze paraplegikov Slovenije v atletiki.

Paraplegiki in so metali kopje, kroglo in disk ter vozili na 100, 200, 400 in 800 metrov. Tetraplegiki so metali kij in disk.

Pokal je to leto (zopet) osvojila ekipa Društva paraplegikov jugozahodne Štajerske z skupno zbranimi 17.642,34 točkami pred Društvom paraplegikov Koroške z 16.140,46 točkami  in Društvom paraplegikov Ljubljanske pokrajine z 15.316,56 točkami.

Odlično pripravljenost naše ekipe potrjujejo tudi uvrstitve na tekmi, kjer so dosegli: v metu kija Erjavec Branko 1.mesto; v metu diska Erjavec Branko 3.mesto, Rek Damjan, Kasnik Igor, Breg Mitja in Sandi Rebernik pa 5,6,7 in 9 mesto; v metu kopja Breg Mitja 2.mesto, Kasnik Igor 3.mesto, Rek Damjan in Rebernik Sandi pa 4 in 5 mesto; v metu krogle Kasnik Igor 1.mesto, Rek Damjan 2.mesto, Breg Mitja in Rebernik Sandi pa 4 in 5 mesto; v vožnji na 100 (Igor Kasnik 5.), 400 in 800 metrov je bil Breg Mitja 2.drugi in na 200 m (Damjan Rek 7.) pa 3. tretji.