Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
22°C
8°C
JUTRI
23°C
9°C
1077

Skupinsko zdravljenjeter čiščenje Duše in Telesa

V tempu katerega živimo je veliko stresa, tako na delovnem mestu, kot doma. Zadnje desetletje prihaja tudi izjemno veliko težav na mentalnem področju iz tega naslova in naslova starih miselnih vzorcev, navad in prepričanj. Te stari vzorci, ki smo jih prevzeli od staršev, babic, dedkov, starejših v naši okolici, šola, vera - so nam lahko samo v napoto. Ker to ni naše, smo samo prevzeli in če imamo težave na katerem koli področju pomeni, da ti vzorci ne delujejo v naše dobro. So mogoče delovali za našo mamo ali očeta ali..... ne pa za nas.... Vse to lahko čisto odpravimo ali vsaj omilimo na dostojno življenje. Vse je odvisno od nas samih, koliko si želimo iz tega začaranega kroga ven. V društvu za prebujanje duše in telesa, delamo z različnimi tehnikami na teh področjih, lahko skupinsko ali individualno.
www.prebujanjeduse.weebly.com

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi