Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
12°C | 18°C
petek, 27.04.2018
6°C | 19°C
sobota, 28.04.2018
5°C | 25°C
nedelja, 29.04.2018
10°C | 24°C
ponedeljek, 30.04.2018
10°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Skupinsko zdravljenjeter čiščenje Duše in ......


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
31.05.2017      14:00
A A

Skupinsko zdravljenjeter čiščenje Duše in Telesaljubezen
ljubezen
Deli:
V tempu katerega živimo je veliko stresa, tako na delovnem mestu, kot doma. Zadnje desetletje prihaja tudi izjemno veliko težav na mentalnem področju iz tega naslova in naslova starih miselnih vzorcev, navad in prepričanj. Te stari vzorci, ki smo jih prevzeli od staršev, babic, dedkov, starejših v naši okolici, šola, vera - so nam lahko samo v napoto. Ker to ni naše, smo samo prevzeli in če imamo težave na katerem koli področju pomeni, da ti vzorci ne delujejo v naše dobro. So mogoče delovali za našo mamo ali očeta ali..... ne pa za nas.... Vse to lahko čisto odpravimo ali vsaj omilimo na dostojno življenje. Vse je odvisno od nas samih, koliko si želimo iz tega začaranega kroga ven. V društvu za prebujanje duše in telesa, delamo z različnimi tehnikami na teh področjih, lahko skupinsko ali individualno.
www.prebujanjeduse.weebly.com


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ravne na Koroškem!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5

Bodite prvi pri oddaji mnenja.