17°C

Tradicionalna dirka Kamenjak Rocky Trails C1

Prvi aprilski vikend je bil rezerviran za Premanturo in zdaj že tradicionalno dirko Kamenjak Rocky Trails C1, v soboto, 1. aprila  je potekala dirka z krosom in nedeljo, 2. aprila z maratonom. Udeležba je potekala z močno mednarodno konkurenco.

Tekem v krosu so se udeležili trije tekmovalci Kolesarskega kluba Ravne, med katerimi se je uspelo na stopničke s 3. mestom v kategoriji U11 uvrstiti Tianu Pečniku.

Nejc Štern je v kategoriji U15 zasedel 8. mesto, Teo Pečnik pa je na svojem krstnem nastopu med mlajšimi mladinci U17 zasedel 4. mesto.

V nedeljo se je maratona udeležil Teo Pečnik, ki pa ga je na dobri poti iz boja za zmago med mlajšimi mladinci, zaustavila tehnična težava s kolesom. Na koncu je zasedel 5. mesto.