Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

delno oblačno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
15°C | 26°C
sreda, 18.07.2018
13°C | 28°C
četrtek, 19.07.2018
13°C | 28°C
petek, 20.07.2018
12°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Področno tekmovanje v badmintonu za učence ......


DOGODKI

| |
22.01.2018      11:45
A A

Področno tekmovanje v badmintonu za učence in učenke letnik 2007 in mlajše, letnik 2005 in mlajše ter letnik 2003 in mlajše



Deli:

V četrtek, 18. januarja 2018 je v telovadnici  OŠ Koroški jeklarji potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu za Koroško. Nastopilo je rekordno  58 učenk in učencev iz osmih osnovnih šol (OŠ Brezno-Podvelka, OŠ Franja Goloba Prevalje, OŠ Neznanih talcev Dravograd, OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu, Prva OŠ Slovenj Gradec, Druga OŠ Slovenj Gradec, OŠ Prežihovega Voranca in OŠ Koroški jeklarji). Šolarji so bili razdeljeni v licencirane (tisti, ki tekmujejo za klube in nastopajo na državnih turnirjih) in na nelicencirane ( vključeni v interesno dejavnost na osnovnih šolah) ter v treh starostnih kategorijah: letnik 2007 in mlajši, letnik 2005 in mlajši ter letnik 2003 in mlajši. Rezultati so bili naslednji:

Učenci letnik 2007 in mlajši licencirani:

  1. Nitai Tarkuš – OŠ Koroški jeklarji
  2. Lovro Jovan – OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  3.  

Učenci letnik 2007 in mlajši –nelicencirani:

  1. Janik Senica –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  2. Žiga Uršnik –OŠ Neznanih talcev Dravograd
  3. Gal Šarman  - OŠ Brezno – Podvelka
  4. Tian Pečič – OŠ Brezno-Podvelka

5.-6. Jure Valente – OŠ Brezno-Podvelka

5.-6. Matic Flašker –OŠ Brezno-Podvelka

7. Max Titovšek –OŠ Franja Goloba Prevalje

 

Učenke letnik 2007 in mlajše –licencirani:

1. Ajda Kotnik –OŠ Koroški jeklarji

2. Tamara Kozamurnik – Prva OŠ Slovenj Gradec

3. Zoja Strah – OŠ Franja Goloba Prevalje

4.  Petra Popič – OŠ Franja Goloba Prevalje

5.  Manca Kotnik – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenke letnik 2007 in mlajše –nelicencirani:

1. Izabele Lever – OŠ Koroški jeklarji

2. Klara Ribič – OŠ Brezno-Podvelka

3. Nika Novak -  OŠ Koroški jeklarji

4. Hana Džambić – OŠ Koroški jeklarji

5.-8. Naja Stepišnik – OŠ Neznanih talcev Dravograd

5.-8. Eva Planinšec – OŠ Koroški jeklarji

5.-8. Larisa Lana Ilič – OŠ Prežihov Voranc

5.-8. Maja Golob – OŠ Koroški jeklarji

9.-10. Zala Berložnik – OŠ Koroški jeklarji

9.-10. Nerina Salihović – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenci letnik 2005 in mlajši –licencirani:

1. Valentin Gorenšek – OŠ Koroški jeklarji

2. Sergej Filip Ilič –OŠ Prežihov Voranc

3. Marko Haber – OŠ Koroški jeklarji

4. Aljaž Mlekuš – OŠ Koroški jeklarji

5.-6. Tijan Paškvan – OŠ Koroški jeklarji

5.-6.  Ahmed Husić – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenci letnik 2005 in mlajši – nelicencirani:

1. Matevž Štiftar – Druga OŠ Slovenj Gradec

2. Miha Stepišnik – OŠ Neznanih talcev Dravograd

3. David Majcen –Prva OŠ Slovenj Gradec

4. Jan Garmuš – OŠ Neznanih talcev Dravograd

 

Učenke letnik 2005 in mlajše – licencirane:

1. Klara Novak –OŠ Koroški jeklarji

 2. Zala Lesjak – OŠ Koroški jeklarji

3. Maša Višner – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenke letnik 2005 in mlajše –nelicencirane:

1. Nastja Kresnik – OŠ Koroški jeklarji

2. Manja Buhvald – OŠ Koroški jeklarji

3. Tija Pečovnik – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenci letnik 2003 in mlajši – licencirani:

1. Aleksej Klemenčič –Prva OŠ Slovenj Gradec

2. Val Predik – Prva OŠ Slovenj Gradec

3. Bor Lasbaher – Prva OŠ Slovenj Gradec

 

Učenci letnik 2003 in mlajši –nelicencirani:

1. Anžej Kušej – OŠ Koroški jeklarji

2. Nejc Kramer – Prva OŠ Slovenj Gradec

3. Aljaž Pikl –Prva OŠ Slovenj Gradec

4. Žan Kladnik –OŠ Koroški jeklarji

5. Jure Kordež – OŠ Koroški jeklarji

 

Učenke letnik 2003 in mlajše – licencirane:

1. Nina Razgoršek – OŠ Koroški jeklarji

2. Manca Mlinarič – OŠ Koroški jeklarji

3. Alma Sekereš – OŠ Koroški jeklarji

4. Bela Oder – OŠ Koroški jeklarji

5. Kara Zorman – Druga OŠ Slovenj Gradec

 

Učenke letnik 2003 in mlajše – nelicencirane:

1. Neža Kamnik – OŠ Koroški jeklarji

2. Maša Popič – Prva OŠ Slovenj Gradec

3. Niki Globočnik Šegel – Druga OŠ Slovenj Gradec

4. Sara Pavlovič – OŠ Koroški jeklarji

 

 

Pripravil:Bojan Breznik

 

 

 

 

 

 

 

 

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.07.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.