Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Fužinar do druge zaporedne zmage

DOGODKI

| |
29.02.2016      8:56

Odbojkarji OK Fužinar Metal so v tekmi 'za biti ali ne biti' pokazali odlično predstavo in z rezultatom 3 : 0 ugnali glavne konkurente National Žirovnico. Tako trenutno zaostajajo samo še za dve točki, do konca pa so še tri tekme.

Po zmagi v Šempetru so odbojkarji domačega Fužinarja slavili drugič zapored. Tokrat doma proti Žirovnici, torej ekipo, ki jo želijo na lestvici v zadnjih treh kolih prehiteti. Zato o pomembnosti obračuna, ki je potekal v domači dvorani ni potrebno izgubljati besed. V prvem nizu so domači pokazali izvrstno predstavo in hitro povedli z 1 : 0 v nizih. V drugem so gostje zaigrali bolje, zato so gledalci spremljali bolj izenačeno igro. A vseskozi je bil OK Fužinar za točko ali dve boljši, niz pa so brez padcev v igri pripeljali do konca (25 : 23) in povedli z 2 : 0. V tretjem nizu so gostje zaigrali bolje, predvsem zaradi začetne neučinkovitosti naših v napadu. A dokaj hitro so igralci Fužinarja stvari postavili na svoje mesto in pri drugem tehničnem odmoru povedli za točko, po tem pa so prednost le še povečevali in tekmo dobili s 3 : 0.

Za OK Fužinar Metal Ravne so pod vodstvom trenerja Slobodana Nikolića nastopili Samo Stravnik, Mitja Jež, Nace Lednik, Peter Šavc, David Ranc, Miha Borko, Matej Tomaž, Jure Jež, Denis Valentan, Blaž Libnik, Luka Tisovnik Enci.

Naslednja tekma čaka člane v soboto, ko bodo že ob 14:30 nastopili proti Krki v domači dvorani. Vabljeni!