Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Državno prvenstvo mlajših kadetov v judu

DOGODKI

| |
07.03.2016      8:36

V Gorišnici je potekalo državno prvenstvo mlajših kadetov in kadetinj (U16) ter članov in članic v judu.

Skupno je na obeh prvenstvih nastopilo 254 tekmovalk in tekmovalcev iz 33 slovenskih klubov. Judo klub Ravne je zastopalo 10 tekmovalcev.

Med mlajšimi kadeti so bronasta odličja osvojili: Matija Vetrih (do 60 kilogramov), Andraž Kac (do 66 kilogramov), Klemen Krivec do (73 kilogramov), Sean Kričej (do 81 kilogramov). Žan Boženk je izgubil v borbi za tretjo mesto in osvojil peto mesto v kategoriji do 46 kilogramov.

Rek Lovro je zabeležil eno zmago v kategoriji do 66 kilogramov, Andraž K. Bregeš (Kuga) in Gašper Topolinjak pa sta tokrat izpadla v prvem kolu.

Med člani sta nastopila tudi dva mlada mladinca domačega kluba. Aljaž Gostenčnik je po dobrih borbah osvojil odlično tretjo mesto v kategoriji do 73 kilogramov. Na svojem prvem državnem članskem prvenstvu je osvojil tudi prvo člansko medaljo za Judo klub Ravne v 12-letnem delovanju.

Urban Kolmančič pa je, žal, izgubil obe borbi v kategoriji do 81 kilogramov.