Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
6°C | 13°C
torek, 23.10.2017
6°C | 9°C
sreda, 24.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 25.10.2017
6°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
6°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

70 let Plavalnega Kluba Fužinar Ravne


DOGODKI

| |
11.07.2016      15:27
A A

70 let Plavalnega Kluba Fužinar RavneDeli:

Plavalni klub Fužinar je 70 let delujoči klub, ki je že vrsto let glede na rezultate naših plavalcev med najboljšimi klubi v Sloveniji in Evropi. Je med najboljšimi v vseh starostnih kategorijah.

 

70 let Plavalnega kluba Fužinar Ravne so plavalke in plavalci, trenerke in trenerji ter vsi ostali, ki so del plavalnega življenja na Ravnah, proslavili in obeležili na mestnem platoju.

 

Ob  70-letnici Plavalnega kluba Fužinar smo se skupaj spomnili osvojenih dosežkov in s koroško trmo ter zagnanostjo pogledali tudi v prihodnost. Preplavanih 70 let je skozi govor in lepe slovesne besede pospremil župan Občine Ravne na Koroškem dr. Tomaž  Rožen. Čestitkam se je pridružil predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije, Bogdan Gabrovec. Slavnostni nagovor pa je pripadal predsedniku Plavalnega kluba Fužinar in Plavalne zveze Slovenije, mag. Miranu Kosu.

 

'Plavanje predstavlja enega od ravenskih tradicionalnih športov.

Odgovorni v klubu se trudimo s tradicijo nadaljevati, prizadevamo si naučiti plavati čim več otrok, zagotoviti tistim, ki trenirajo, odlično športno vzgojo in vrhunske rezultate, odgovorni smo do družbe in okolja, ki nas obdaja.

Za doseganje navedenih ciljev je ključnih več faktorjev in sicer: pridni, vztrajni, pošteni in borbeni otroci, potrpežljivi in razumevajoči starši, zagnani, nepopustljivi in strokovni trenerji, delovnim pogojem ustrezen bazen, prizadevni in družbeno odgovorni sponzorji, donatorji, razumevajoča državna in lokalna skupnost in zvesti navijači – občani Raven na Koroškem ter širše regije in nenazadnje prizadevni plavalni “funkcionarji” kluba.' To so bile besede mag. Mirana Kosa.

Praznovanje častitljive obletnice se je obeležilo skozi dosežene medalje na največjih tekmovanjih in sicer Damirja Dugonjića, Tjaše Oder, Janje Šegel in Janje Jamšek, pa Dejana Šteharnika (ter ostalih še aktivnih plavalcev). Čestitali smo našim trem olimpijcem, za katere bomo navijali avgusta letos, ko bodo na OI v Riu branili barve Slovenije.

Sledil je pogovor z olimpijcema Tjašo Oder in Damirjem Dugonjićem, ki ga je moderirala Darja Vrhovnik.

 

Po zaključku uradnega dela pa so sledili nastop glasbene skupine Rok'n'Band, obdaritev občanov in pogostitev prisotnih.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
REINKARNACIJA - predavanje iz cikla MODROSTI VZHODA
24.10.2017 | Družabni dogodki
Predstavitev knjige o Ivanu Kuharju
21.10.2017 | Družabni dogodki
35-letnica Harmonikarskega orkestra KD Prežihov Voranc Ravne
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
REINKARNACIJA - predavanje iz cikla MODROSTI VZHODA
24.10.2017 | Družabni dogodki
Predstavitev knjige o Ivanu Kuharju

Bodite prvi pri oddaji mnenja.