Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
15°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 23°C
petek, 30.06.2017
13°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 22°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 23°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
15°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

70 let Plavalnega Kluba Fužinar Ravne


DOGODKI

| |
11.07.2016      15:27
A A

70 let Plavalnega Kluba Fužinar RavneDeli:

Plavalni klub Fužinar je 70 let delujoči klub, ki je že vrsto let glede na rezultate naših plavalcev med najboljšimi klubi v Sloveniji in Evropi. Je med najboljšimi v vseh starostnih kategorijah.

 

70 let Plavalnega kluba Fužinar Ravne so plavalke in plavalci, trenerke in trenerji ter vsi ostali, ki so del plavalnega življenja na Ravnah, proslavili in obeležili na mestnem platoju.

 

Ob  70-letnici Plavalnega kluba Fužinar smo se skupaj spomnili osvojenih dosežkov in s koroško trmo ter zagnanostjo pogledali tudi v prihodnost. Preplavanih 70 let je skozi govor in lepe slovesne besede pospremil župan Občine Ravne na Koroškem dr. Tomaž  Rožen. Čestitkam se je pridružil predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije, Bogdan Gabrovec. Slavnostni nagovor pa je pripadal predsedniku Plavalnega kluba Fužinar in Plavalne zveze Slovenije, mag. Miranu Kosu.

 

'Plavanje predstavlja enega od ravenskih tradicionalnih športov.

Odgovorni v klubu se trudimo s tradicijo nadaljevati, prizadevamo si naučiti plavati čim več otrok, zagotoviti tistim, ki trenirajo, odlično športno vzgojo in vrhunske rezultate, odgovorni smo do družbe in okolja, ki nas obdaja.

Za doseganje navedenih ciljev je ključnih več faktorjev in sicer: pridni, vztrajni, pošteni in borbeni otroci, potrpežljivi in razumevajoči starši, zagnani, nepopustljivi in strokovni trenerji, delovnim pogojem ustrezen bazen, prizadevni in družbeno odgovorni sponzorji, donatorji, razumevajoča državna in lokalna skupnost in zvesti navijači – občani Raven na Koroškem ter širše regije in nenazadnje prizadevni plavalni “funkcionarji” kluba.' To so bile besede mag. Mirana Kosa.

Praznovanje častitljive obletnice se je obeležilo skozi dosežene medalje na največjih tekmovanjih in sicer Damirja Dugonjića, Tjaše Oder, Janje Šegel in Janje Jamšek, pa Dejana Šteharnika (ter ostalih še aktivnih plavalcev). Čestitali smo našim trem olimpijcem, za katere bomo navijali avgusta letos, ko bodo na OI v Riu branili barve Slovenije.

Sledil je pogovor z olimpijcema Tjašo Oder in Damirjem Dugonjićem, ki ga je moderirala Darja Vrhovnik.

 

Po zaključku uradnega dela pa so sledili nastop glasbene skupine Rok'n'Band, obdaritev občanov in pogostitev prisotnih.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.