Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
5°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 14°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 24°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

OK Fužinar do prve zmage


DOGODKI

| |
16.10.2017      14:01
A A

OK Fužinar do prve zmageDeli:

Odbojkarji Fužinar Sij Metala Ravne so drugo ligaško sezono otvorili v Slovenj Gradcu, kjer so nastopili proti ekipi Korvolley Mislinja. Kljub ne najboljši predstavi so odigrali dovolj dobro, da so tekmo brez večjih težav dobili s 3:0. Nizi so se končali na 18, 19 in 19.

Ekipa Fužinarja v letošnji sezoni odkrito cilja na 1. mesto, ki prinaša direktno uvrstitev v 1.DOL. Na uvodni preizkušnji jih je čakal lokalni derbi z novincem v 2. DOL Korvolleyem Mislinjo. Uvodni niz je trener Veličković pričel z Lednikom, Dojčilovićem, Rakićem, Valentanom, Šavcem, Rancem in Libnikom. Prva postava je vseskozi kontrolirala potek srečanja in ni dopustila presenečenja. Po vodstvu z 2:0 pa je trener Veličković že v začetku tretjega niza pričel z menjavami igralcev, podajalca Lednika je zamenjal Mori, v nadaljevanju so sledile menjave Dojčilović - Levar, Rakić - Lesnik in Ranc - Jež. Slednji je vstopil na servis pri izzidu 21:19 za Fužinar, z zanesljivim izvajanjem začetnega udarca in po napakah domačih pa so odbojkarji Fužinarja niz dobili s 25:19, ter si priigrali prvo zmago s 3:0. 

Za OK Fužinar so nastopili: Šavc, Ranc, Jež, Lednik, Mori, Dojčilović, Levar, Valentan, Rakić, Lesnik, Tisovnik Enci, Libnik, Golob, trener Veličković.

Naslednja tekma odbojkarje Fužinarja čaka že to sredo, 18. Oktobra ko potujejo v Žužemberk na tekmo 4. kroga Pokala Slovenije. Prve domače tekme pa bodo na sporedu prihajajočo soboto. Ob 16. uri bo na parketu druga ekipa, ob 19. uri pa člane čaka tekma proti Braslovčam.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ravne na Koroškem!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.