Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
28°C
15°C
JUTRI
29°C
15°C
Deli
1559

2. OT za mlajše katede/kadetinje in člane/članice

V nedeljo, 28. januarja je v Kidričevem potekal 2. OT za mlajše katede/kadetinje in člane/članice do 21 let v namiznem tenisu. Igralci in igralke namiznoteniškega kluba Fužinar Inter diskont (FID) so dosegli naslednje rezultate:

 

V kategoriji mlajših kadetov je 2. mesto osvojil Aljaž Bobek (FID), zmagal je Miha Podobnik (Logatec).

 

Pri mlajših kadetinjah je zmagala Polona Horvat (FID), pred Saro Tokić (Letrika). Nika Pandev (FID) se je uvrstila na 9.-16. mesto.

 

V kategoriji članov do 21. let je zmagal Peter Hribar (Krka), na 3.-4. mesto se je uvrstil Luka Breznik (FID), Žiga Kristijan Žigon (FID) ter Miha Jamšek (FID) pa sta se uvrstila med 16. najboljših članov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi