Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

JUTRI
12°C
7°C
NED.
12°C
2°C
4764

Zbornik Mladi za Ravne

Na prireditvenem prostoru Koroške osrednje knjižnice dr. Franca Sušnika je v četrtek, 9. septembra 2021, potekala predstavitev Zbornika MLADI ZA RAVNE, ki je nastal ob 10. obletnici delovanja Mladinskega sveta Ravne na Koroškem. Zbornik je predstavil Aljaž Verhovnik, kot avtor in predsednik, ki je deset let vodil mladinski svet.

Zbornik zajema bogato kronologijo aktivnosti mladinskega sveta od ustanovitve do praznovanja 10. obletnice. Vsebina je predstavljena tako v besedi, kot v sliki. Delo oblikovalca je opravil Vid Vaukan, tudi eden izmed članom mladinskega sveta. Moderator večera je bil Slavko Bobovnik. Poleg Verhovnika so spregovorili še nekdanji podpredsednik mladinskega sveta Andrej Grobelnik in bodoča predsednica Tara Ledinek. V kulturnem programu so nastopili pevka Diana Areh ter glasbenika Filip Dihpol in Miha Pepevnik.

Za pomoč pri pripravi zbornika se zahvaljujemo lektorici Bojani Verdinek. Izdajo pa je omogočila Občina Ravne na Koroškem.

Zbornik bo v elektronski obliki objavljen tudi na www.msr.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi